WEB SİTESİ TASARIMI

Web sitesi tasarımı, işinizi geleceğe taşımanın temeli olan web sitenizi kuruyor ya da varsa iyileştiriyoruz. Ziyaretçilerin aradığı bilgiye kolayca eriştiği, kurum kimliğini / kültürünü doğru yansıtan modern, estetik ve işlevsel web siteleri tasarlıyoruz.

Tamamen markanıza odaklı dijital deneyimler yaratıyoruz.

Web Sitesi Tasarımı

Üst versiyon yazılımlar, sadeleştirilmiş görsel / metinsel içeriklerle ölçülebilir ve yönetilebilir web sitesi tasarımına dijital marka yaratma stratejisiyle yaklaşıyoruz.

En iyi web uygulamalarından yararlanarak hızlı, kullanıcı dostu ve mobil cihaz uyumlu web sitesi tasarımı geliştiriyoruz.

Kullanıcı Odaklı Web Sitesi Tasarımı

Kullanıcı merkezli web tasarımımız stratejiktir ve analitik keşfi temel alır. Dijital alana yayılmış web sitelerimiz çevrimiçi ilgi odağı olmayı amaçlar.

Taze Fikirler • Düşünceli Tasarım • Ölçülebilir Sonuçlar
Etkileşim ve Dönüşüm

Web sitesinde ziyaretçinin ilk izlenimi %94 arayüz tasarımıyla ilgilidir.

Kullanıcılar, iyi hazırlanmış içeriğe, hareketli geçişlere, stratejik başlıklara, uyumlu renklere, tutarlılığa, marka ögelerine ve doğru yönlendirmeli navigasyona yanıt verir.

Web sitesi tasarımında tüm bileşenleriyle kullanıcı odaklı sezgisel tasarımı benimsiyoruz.

Duyarlı Web Siteleri

Tasarladığımız web siteleri, masaüstü, dizüstü bilgisayarlar, taşınabilir telefon ve tablet gibi tüm mobil cihazlara yüzde yüz uyumludur. Responsive tasarım metodolojilerini kullanarak, hem masaüstü hem de mobil cihazlarda tutarlı çalışan web sitesini kesintisiz erişebilir kılıyoruz.

Sezgisel tasarım, mikro etkileşim.

Optimize Edilmiş Web Sitesi Tasarımı

Web sitesi tasarımı çözümlerimiz doğru ziyaretçileri çekecek ve iş alanınızı genişletecektir.

Tasarladığımız web sitelerinin tüm içeriğini Google, Yahoo, Yandex, Bing gibi arama motorlarının rahatça anlayabilmesi “taraması” için optimize ediyoruz. Arama motorlarının kriterlerine uygun hale getiriyoruz. Web sitesinin ziyaretçi trafiğini yükselten anahtar kelimelerle arama motorlarından dönüşüm sağlıyoruz.

SEO’yu, dijital ortamda varlık gösteren işletmenizin stratejisini destekleyecek biçimde yapıyoruz.

Web Sitesi Tasarımı

Web sitelerimizi Google, Yahoo, Yandex gibi arama motorlarının tarif ve tavsiye ettiği biçimde kodluyoruz. Web standartlarında kullanılabilinen en iyi uygulamalardan yararlanarak web sitesinin açılış hızını maksimum seviyede tutuyoruz.

Modern, Estetik, Fonksiyonel Web Sitesi Tasarımı

İşlevsellikten yoksun bir web sitesi, motoru olmayan bir spor arabasına benzer.

Web sitesi tasarımlarımızda işlevselliğe odaklanırız. Kullanıcının dikkatini dağıtacak gereksiz içerik ve fonksiyonlardan kaçınırız.

Çevrimiçi Marka Kimliği

Web sitesi tasarımı yaklaşımımız kurum, kişi veya markanın imajına ve itibarına değer katan bütünlüktedir. Minimalist, kullanıcı dostu ve güçlü navigasyon özelliklerinde internet sitesi arayüzü geliştiriyoruz.

Web Sitesi Tasarımı

İş hedefinizi karşılayacak gelişmiş yeteneklere sahip, çok fonksiyonlu sanal mağaza kuruyoruz.

Seyehat acentesi, tur şirketi, otel, restoran, klinik, kuaför gibi hizmet içerikli işletmelere web sitesi üzerinden çalışan online rezervasyon sistemi kurulumunu ve eğitimini veriyoruz.

Web Sitesi Tasarımı – Blog

İster web sitesine entegre, ister ayrı kurulmuş blog web sitesi tasarımı geliştiriyoruz. Kişisel veya kurumsal haber, duyuru, makale gibi içeriklerin eklenebileceği kullanımı kolay blog web sitesi.

Siz de ünlü bir blogger olabilirsiniz. Kişisel bir blog başlatmanın temel faydası fikirlerinizi diğer benzer kişilerle paylaşmanıza ve etkileşime geçmenize olanak sağlar. Ayrıca okuyucularınızla güven inşa eder. Okuyucularınızın güven ve sadakatine sahip olmak, blogunuzdan para kazanmanın kapısını açar.

Kurumun veya markanın sosyal medya hesaplarıyla web sitesi arasında entegrasyon sağlıyoruz. Kişisel / kurumsal sosyal medya hesaplarını web sitenizle bağlantısını sağlıyoruz. Hem vweb sitenizde hem de sosyal medya hesaplarınızda daha çok etkileşim sağlamış oluyoruz.

Web Sitesi Tasarımı

Tasarladığımız web sitesini kullanacak kişi/kişilere yönetim paneli eğitim veriyoruz.

Site ziyaretçi trafiğini Google Analytics uygulamasıyla detaylıca raporluyoruz. Her hafta bu veriyi site sahibiyle paylaşıyoruz.

 • Keşif

Tasarımına başlayacağımız web sitesiyle direk alakalı önemli fırsatları içeren bilgileri araştırıp tanımladığımız meraklı süreç.

 • Strateji

Web sitesinin yayın maksadı ve hedef kitleyle etkileşiminin nasıl olacağını teknolojinin olanaklarına dayanarak strateji geliştiriyoruz. Bu aşamada veriye dayalı araştırma ve yaratıcı düşünce devam etmektedir.

 • Sitenin Yapı İskeleti (Grid Sistemi)

Web sitesi tasarımının temelini oluşturan sayfanın yüzeyini belirliyoruz. Sürekli gelişen web uygulamalarına daha fazla yanıt verebilecek gelişmiş bir çerçeve belirliyoruz.

 • UX Tasarım Süreci

Ziyaretçinin web sitesi içinde nasıl bir etkileşimde olacağını düşünerek arayüz tasarımına odaklandığımız süreç. Web sitesinde sergilenen ürün/hizmetlerin ortalama müşteri profilinin ihtiyaçları ve taleplerine uygun olarak arayüz tasarımı geliştiriyoruz.

 • UI Tasarım Süreci

Web sitesinde sergilenen bilgi ve verilerin görselleştirme süreci. Ziyaretçinin site içinde ilgilendiği ürün/hizmetleri vurgulayan görsel etkiler yaratırız.

 • Kodlama

Web sitesi tasarımında gelişmiş web uygulamalarını kullanıyoruz. Kullanıcı merkezli, marka odaklı web tasarımını destekleyen, değişen gereksinimleri karşılayabilen, her işletim sistemi ve tarayıcıda çalışan yazılımlar kullanıyoruz.

 • Kullanıcı Testi

Geliştirdiğimiz web sitelerinde içerik sunma, dönüştürme ve marka hikayesi odaklı bir deneyim yaratıyoruz.

 • Web Sitesi Tasarımı Başlangıç (Merhaba Dünya)

Dijital ortamda gerçek bir hikaye anlatan tasarım bileşenlerini, başarılı ve etkili bir web tasarımı için derliyoruz.

Web Sitesi Tasarımı
 • Kurumsal Şirket Web Sitesi Tarımları
 • E-Ticaret Sitesi Kurulumu
 • Kişisel Web Siteleri
 • Haber Sitesi Kurulumu ve Eğitimi
 • Blog Açma
 • Sanal Mağaza Kurulumu
 • Web Design
 • UX / UI Tasarımı