VİDEO

Video, mevcut pazarlama faaliyetlerinin tüm alanlarına entegre edilmesi gereken etkili bir iletişim biçimidir.

Belirlenen bütçe ve zaman dahilinde kurumsal/kişisel hikayenizin işlendiği yaratıcı video projeleri geliştiriyoruz.

Eğlenceli, eğitici, bilgilendirici tanıtım filmi, reklam filmi, web sitesi ve sosyal medya videoları hazırlıyoruz.

Video

Videoda işlenen hikayenin izleyicide olumlu algı, özenti, istek, sahip olma ya da satın alma dürtülerini harekete geçirecek çarpıcı ses ve görüntü efektleri kullanıyoruz.

Hikayesini bizim yazdığımız filmlerin çekimlerini kendimiz ya da üçüncü şahıslara yaptırıyoruz. Senaryonun akışına göre sabit, hareketli, Jimmy Jib ya da gereksinim duyulduğunda insansız hava aracı drone kamera ile havadan çekimler gerçekleştiriyoruz. Çekimleri biten film projelerinin post prodüksiyon aşamasını kendi mutfağımızda bitiriyoruz.

Hazırladığımız videoları, gösterilecek mecranın yayın formatına uygun ölçü ve dosya türünde kayıt yapıyoruz.

Facebook ve Instagram’ın kullanıcılarına sunduğu “markalı içerik” için videolar üretiyoruz. Ünlü markaların çoğu bu uygulamaya genel pazarlama stratejisinin bir parçası olarak yatırım yapıyor. İyi kurgulanmış markalı içerik videolarla düşük maliyetlerle müşterilerinize ve potansiyel tüketicilerle etkileşim kurma fırsatını değerlendirin. 

Markalı içeriğin işletmenize uygun olup olmadığını belirlemek için sizinle birlikte değerlendireceğiz.

Bir ürün veya hizmetle ilgili detayların tüketiciye anlaşılır bir sadelikte açıklanması zor bir süreçtir. Hizmetlerinizi ve işletme felsefenizi etkili bir biçimde vurgulayan videolar üretiyoruz.

Marka bilincini pekiştiren, ürünlerin satışına yönelik algı geliştiren videolar tasarlıyoruz. Etkileyici senaryo, uygun seslendirme, doğru efekt ve çarpıcı animasyonlarla dönüşümü hızlandıran video projeleri hazırlıyoruz.

Video, çevrimiçi varlığınızı pekiştirir. Dönüşümleri arttırır markanıza kişisel bir dokunuş katar!

Sosyal medya platformlarının tarif ettiği format, ölçü ve sürelerde eğitici, tanıtıcı ve bilgilendirici videolar hazırlıyoruz.

 • Youtube Videosu Hazırlama
 • Instagram Akış veya Story (Sponsorlu) Videosu
 • Facebook Akış veya Story (Sponsorlu) Videosu
 • Twitter Videoları (Sponsorlu)
 • Viral Videolar
 • Kurumsal Web Sitesinde Yayınlama İçin Video

Profesyonel bir web sitesi video prodüksiyonu, web sitenizde rakiplerinize göre avantaj sağlayabilir. Web sitesi videoları, izleyicinin duygularına yönelik dikkat çekici pazarlama sunumlarıdır. Bu videolar, bir reklam filmine benzer, ancak daha uygun maliyetlidir ve daha geniş hedefli izleyici grubuna ulaşacaktır.

Web siteniz için hazırladığımız videoyu aynı zamanda Youtube hesabınıza ve diğer sosyal medya platformlarına yükleyebilirsiniz.

Hareket, videonun doğasıdır. Hazırladığımız videoları ilgi çekici kılan 2D ve 3D grafik animasyonlarla seyir keyfi yüksek hale getiriyoruz.

Yerel veya ulusal televizyon kanalları için KC Bant reklamı (alt bant reklamı), ürün yerleştirme, spot reklam, kamu spotu, sponsorluk ve tanıtım reklamları için senaryo, çekim, kurgu ve montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Konseptten teslime kadar her yönüyle bitirdiğimiz video yapımları;

 • TV Reklamı
 • Sinema Reklamı
 • Firma Tanıtım Filmi
 • Ürün Tanıtım Filmi
 • Herhangi Bir Konu Hakkında Eğitim Videosu
 • Belgesel Filmi
 • Biyografi Filmi
 • Doğrudan Satış Videosu
 • Lansman Videosu
 • Proje Sunum Videosu
 • Kısa Film
 • Stad, Spor Salonu Dijital Reklam Panoları Spotu
 • Havaalanı, Gar, Otogar Dijital Reklam Panoları Spotu

Tüm video projelerini Türkçe ve ihtiyaç duyulan diğer yabancı dillerde de hazırlıyoruz.

Başladığımız video projesinde senaryoya uygun kendimiz ya da 3. şahıslara yaptırdığımız görüntü çekimleri sonrasında montaj işlemlerine başlıyoruz.

Kurgu ve montaj işlemlerinde Adebe After Effect, Premeiere Pro ve Audition uygulamalarını kullanıyoruz. İşlenen hikaye ve kurgunun akışına göre ses ve göz alıcı hareketli görüntü efektleri kullanıyoruz. Kullandığımız görsel efekt ve grafikleri dünyanın en iyi prodüksiyonlarında kullanılan uygulamalar ile oluşturuyoruz.

Video projelerimizde kullandığımız ses efektleri ve müzikleri, film endüstrisinde profesyonel üretim yapan kurum / kişilerden temin ediyoruz. Yayın alanı, süresi gibi değişkenlere göre ses efekti ve müzik lisans ücretleri farklılık gösterir.

En gelişmiş donanım ve yazılımı kullanarak video düzenleme, renk derecelendirme ve ses editleme çözümleri sunuyoruz. 20 yılı aşkın mesleki deneyimiz, tutarlılık içinde konunun ayrıntılarına daha fazla odaklanmamıza olanak tanır.

Hazırladığımız videonun hikayesini anlatacak doğru ve etkili bir konuşmacıya ihtiyaç var. Bu aşamada profesyonel seslendirmeye – dublaj hizmetleri veren kurum / kişilerden destek alırız.

Seslendirme sanatçılarının hepsinin kendilerine biçtikleri bir kaşe ücreti vardır. Bu ücret miktarı çok değişkendir. Senaryo, kurgunun akışı ve bütçeye göre bir ses tercihi yaparız. Türkçe seslendirmenin yanı sıra istenen yabancı dillerde de seslendirme mümkündür.

Tanıtım veya reklam film projelerimizde senaryo ve hikayenin akışına göre uygun profilde oyuncu / oyuncuları dahil ediyoruz. Filmin içeriğine uygun sahne yapısı, mizansen ve mekan tespiti yapıyoruz.

Film projesinde Cast (oyuncu) tercihini tamamen hikayenin özüyle örtüşecek nitelikte olmasına yönelik yapıyoruz. Ürün veya hizmet tanıtım film projesini daha çekici kılacak kadın/erken oyuncu temin ediyoruz. Her oyuncunun kaşe ücreti değişkendir. Belirlenen bütçe dahilinde en uygun oyuncu tercihinde bulunuyoruz. Oyuncu temini konusunda profesyonel Cast ajanslarından destek aldığımız gibi hikayenin geçtiği yerde amatör oyuncuları da projede kullanmaktan çekinmiyoruz.

Sosyal Medya Videosu Hazırlama

Reklam Filmi Senaryo, Çekim ve Montaj

Tanıtım Filmi Senaryo, Çekim ve Montaj

Post Prodüksiyon (özel ses ve görüntü efektleri)

Şarkı Klibi Hazırlama

Senaryo (özgün ve konuya odaklı)

LED Ekran (Pano) Spotları

Belgesel Filmi

Kurgu / Montaj Çözümleri

Seslendirme / Dublaj Hizmetleri

TV Reklamları

KC Bant Reklamları