LOGO

Logo Tasarımı Logotype Tasarımı Amblem Tasarımı Sembol Tasarımı

Logo, görsel hikaye anlatmanın temelidir.

Logo, büyük bir şirketin veya ürün lansmanı katalizörü olabilir. Logonuz, yenilikçi ürün veya hizmete sahip olmanın başlangıç ​​aşaması ve şirketin büyük bir yansımasıdır.

Logonuz ne kadar basit olursa o kadar unutulmaz olur. Logoya minimalist bir bakış açısıyla biçim verilmeli. Temsil ettiği markayla uyum sağlamasıyla oldukça etkili olur. Güçlü bir görsel marka kimliği ve marka stratejisi uygulamak, şirketinizin uzun vadeli başarısı için hayati öneme sahiptir.

LOGO

Logotype, Sembol, Amblem, Arma

Kişi, kurum ya da marka kimliğini doğru ifade eden anlaşılır bir görünüme sahip özgün logolar tasarlıyoruz.

Logonun formunu belirleyen hikayenin ana fikrini ortaya çıktıktan sonra, kurum yada markanın kurumsal karakterine uygun tasarımlar geliştiriyoruz. Logonun ister tabelada ister kaşede olsun, siyah beyaz yada çok renkli bir medyada olsun her halükarda görünüm estetiğini ve anlaşılabilir olmasını temel alıyoruz.

Logonun, renklerinde veya formunu tamamlayan tasarım öğelerinde, bir markanın kimliğinin tüm yönleri, basılı dökümlerde/yayınlarda, reklam panolarında, şirket araçlarında, üniformalarda ve diğer tüm medyalarda göründüğü gibi web sitelerinde aynı görünmelidir.

Bir sembol veya logotype geliştirirken, içten dışa doğru tutarlı ve özgün kalmak önemlidir. Emin Yavuzer Kreatif İşler, markaların gerçek kimliğini tanımlayarak benzersiz bir tasarım oluşturacak bilinç ve yeterliliğe sahiptir.

Teknolojinin gelişimine paralel sürekli yeni medyalar ortaya çıkıyor. Bu nedenle, logonuz çapraz baskıya uygun bir tasarıma sahip olması gerekiyor. Logonun tasarımı, dijital ve geleneksel baskı biçimlerinde kullanımı kolay bir formda olması gerekiyor. Logonun formu, kampanyalarda ve genel pazarlama girişimlerinde tutarlılığın sağlanmasına yardımcı olmalıdır.

Tüm medya ortamlarında kendini iyi ifade eden dengeli bir logo tasarımı, markanın imajına sayısız faydalar sağlar.

Emin Yavuzer Kreatif İşler, kimlik geliştirme, logo tasarımı, görsel markalaşma, marka tasarımı ve geliştirme konusundaki turarlı anlayışı ve tecrübesi, gelecekte de rahatlıkla kullanabileceğiniz kalıcı tasarımlar geliştiriyor. Logonun tasarımına bakış açımız kendimize hastır. Tasarladığımız sembol/logotype, markanızın kimliğini ve şirket kültürünü güçlendirmenizi sağlar.

ANTALYA

Şirinyalı Mah. 1533. Sk. Günal Apt. No:32/B 07160
Muratpaşa / Antalya

ALANYA

Şekerhane Mah. Atatürk Blv. Anıt İş Merkezi Kat:2 No:8 07400
Alanya / Antalya

© 1997-2020 Emin Yavuzer Kreatif İşler | Tüm Hakları Saklıdır.