MATBAA İŞLERİ

Grafik Tasarım ve Matbaa Süreci;

Tasarladığımız basılı yayınlar, markanızın doğrudan bir yansımasıdır: Her bir işin bilerek kurgulanması ve ilgi çekici olmasını hedefliyoruz.

Katalog, broşür gibi basılı yayınlar, diğer pazarlama materyalleri gibi görsel olarak çekici ve açık bir mesaj iletmelidir.

Matbaa

Basılı yayınlarda grafik tasarım, ürün / hizmetiniz hakkında doğru bilgiler içermeli ve satışa yönlendirici olmalı.

Markanın grafik vizyonunu tanımlayarak, hedef kitleyi çeken ve uzun vadeli başarı yaratan yenilikçi görsel hikayeler geliştiriyoruz.

Kaliteli Matbaa Çözümleri

Broşür, katalog ve diğer basılı bildirilerden daha fazlası olacak şekilde tasarlıyoruz; şirketinizi bir üst seviyeye taşımak için özel olarak oluşturulmuş bilgilendirme ve satış araçlarıdır. Sezgisel ve profesyonel mizanpajlarla harmanlanmış yenilikçi grafikler kullanıyoruz, böylece oluşturduğumuz broşürler ve kataloglar okuyucuları müşteriye dönüştürür.

Kullanıcı odaklı tasarım konusundaki temel yetkinliklerimiz ve multidisipliner yaklaşımımız, tutarlılık içinde konunun ayrıntılarına daha fazla odaklanmamıza olanak tanır.

Görsel sunumunuz, potansiyel müşterileri cezbedecek, onların ilgisini çekecek ve şirketinizin değerini iletecek olan şeydir.

Matbaa ve Dijital Baskı

Dijital ve ofset baskı matbaa işleri konusunda sanatsal, çekici, estetik, işlevsel ve yaratıcı grafik tasarımlar geliştiriyoruz. Baskı aşamasında, çalıştığınız matbaa şirketine kullanıma hazır dosya formatlarında teslim ediyoruz. Ayrıca kendi yazıcılarınızdan çıktı alabileceğiniz halde baskı dosyasını sağlayabiliyoruz.

Günümüzün pazarlama koşullarında bir çok şirketin kendi sitesi üzerinden indirilebilir PDF broşür / katalog ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Hazırladığımız basılı yayınları optimize edilmiş biçimde web sitesine yükleyebileceği veya e-posta yoluyla iletebileceği formatlarda teslim ediyoruz.

Matbaa İşleri

Her sektörde marka ve kurumların tanıtım ihtiyacı olan Katalog, Poster / Afiş, Broşür, Flyer, El İlanı, Yemek ve İçki Menüsü, Davetiye Antetli Kağıt ve Zarf, Kartvizit, Etiket, Ürün Ambalajı, Ürün Kutusu, Sunum Dosyası, Fatura, İrsaliye – Tediye – Tahsilat Makbuzu, Tebrik Kartı, Magnet, Takvim, İmsakiye ve bunlara benzer tüm matbuu işlerin grafik tasarım ve baskı aşamasında çözümler sunuyoruz.

Güçlü görüntüler ve keskin kelimeler tüm algıları bozar, gerçeği yeniden yorumlar.

Basılı yayınlarınızda sergilenecek ürün ve hizmetlerinizin fotoğraf ihtiyacında yardımcı oluyoruz. Çekim yapacak fotoğrafınızla stüdyoda veya mekanda çekim aşamasında yardım etmeye hazırız.

Şirketlerin markalaşma işlemlerini hassaslaştırmak ve optimal düzeyde iletişim kurma taleplerine işbirlikçi bir yaklaşımla yanıt veriyoruz.

Her zaman en iyisini yapacak mesleki yeterlilik, heyecan ve tutkuya sahibiz. Uzmanlık, yaratıcılık ve problem çözme deneyimimiz müşterilerimizin profesyonel ve güvenilir hizmet almasını sağlıyor.

İşbirlikçi yaklaşımla şirketleri dönüştüren ve markaları güçlendiren deneyimler yaratmaya çalışıyoruz. Büyük fikirler, inovasyon, yaratıcılık, merak ve keşif dürtüsü projelerimize anlam ve ayrıcalık katıyor.

Matbaa İşleri

20 yılı aşkın süredir işimizi ilk günkü gibi heyecan ve tutkuyla yapıyoruz. İhtiyacınız olan işi azami doğrularla sonuçlandıracağımızdan eminiz.

 • Katalog Tasarımı
 • Broşür Tasarımı
 • Yemek Menüsü Tasarımı
 • Flyer / El İlanı Tasarımı
 • Antetli Kağıt/Zarf
 • Fatura – Makbuz
 • Etiket Tasarımı
 • Poster / Afiş Tasarımı
 • Bloknot Tasarımı
 • Masa / Duvar Takvimi Tasarımı
 • Davetiye Tasarımı