SOSYAL MEDYA

Sosyal medya yönetimi;
Tüm sosyal medya platformları için bazen eğlenceli, bazen eğitici veya direk satışa yönelik gerçekten markaya hizmet edecek, güçlü ilişkiler sağlayacak görsel öyküleme ve yaratıcı metinler hazırlıyoruz.

Sosyal medya platformları, ne yaptığımızı ve kim olduğumuzu paylaşmamız için tasarlandı!

Sosyal Medya Yönetimi

Dünyada 3.72 milyar insan aktif olarak sosyal medya kullanıyor. Türkiye’de bu oran 52 milyon kullanıcı ve günlük 4 saatten fazla sosyal medya platformlarında zaman geçiriyor. (Kaynak: we are social)

Facebook, Twitter, Instagram gibi onlarca sosyal medya platformlarının teknik kurallarına uygun, marka kimliğinize uygun takipçilerin ilgisini çekebilecek içerikler hazırlıyoruz. Ürün yada hizmetin hedef gruplarının yönelik planlı pazarlama stratejileriyle başarıya ulaşan etkili kampanyalar yaratıyoruz.

Paylaşılan içeriği beğenen ve takip eden 500 kişinin konuyla etkileşimi, dönüşü olmayan 5 bin kişiden daha değerli olduğuna inanıyoruz. Paylaşılan konu kaliteli, amacına hizmet edecek, anlaşılır ve güçlü ifade biçimiyle hazırlanmalı.

Her platformun kullanıcıda bıraktığı ruh hali ve yaratılan içeriğin niteliği çok önem arz eder. Örneğin Twitter kullanıcısıyla Instagram kullanıcısı aynı kişi olsa dahi orada geçirdiği zamanın ruh hali aynı değildir. Hazırlanan kampanyanın bu bilinçle içeriği oluşturulması gerekir.

  • Facebook Reklamları
  • Instagram Reklamları
  • Twitter Reklamları
  • Viral İçerik
  • Youtube Reklamları