PROSES

Yaratım Süreci

Marka

Aynı işi yapsalar bile iki firmanın birbirinden farklı olduklarına inanıyoruz. Her firmanın kendine özgü yönetim biçimi vardır. Biz her müşteriyle yakın işbirliği yaparak onların işletme felsefesine uyarlanmış tüketici talepleri, şirket hedefleri ve medya platformları ile uyumlu ideal çözümler oluşturmak için temel fikirlerin kilidini açıyoruz.

Tasarım

Markanızın hikayesini tanımlıyoruz. Öne çıkaracağımız markanın en iyi yönlerinin tespit ederiz. Parlak fikirler ışığında etkili iletişimi sağlayacak özgün tasarım stratejisini uygularız. Tasarım konusundaki temel yetkinliklerimiz her markanın rezonansa girmesine ve gelişmesine zemin oluşturur.

Baskı

Tasarladığımız basılı yayınlar (broşür, gazete, dergi vs.) ambalaj ve açıkhava reklam alanlarında (tabela, billboard vb.) tüketicinin dikkatini çeken gerçekçi somut marka deneyimlerinin temelini oluşturur.

Dijital

Modern markaları görünür kılan, yeni tanıtım fırsatları oluşturan tv, sinema, radyo, web ve sosyal medya platformlarına uyarlanmış dijital uygulamalarla işletmenizi bir üst seviyeye çıkarıyoruz.

Web

Web tasarımına yaklaşımımız, bir marka ile hedef kitlesi arasındaki bağlantıdan haberdar ediliyor. Genellikle kullanıcıyla başlayarak, alaka düzeyi, amaç ve kalıcı değer sağlayan stratejiler geliştiririz.

Momentum

Çalıştığımız her projenin marka gelişimi ve uzun ömürlülüğüne olan bağlılığımız, tasarım sürecimizin önemli bir parçasıdır. Marka gelişimini desteklemek ve kolaylaştırmak için en iyi sonuçları veren tasarım yöntemleri kullanıyoruz.

İteratif
Tasarım

Markanın hedef kitlesini anlamak için kapsamlı araştırmalardan yararlanıyoruz. Projeyi geliştirmek için verileri bilinçli bir şekilde topluyoruz. Ardışık sürümlerin ardından nihai tasarımın kararını veriyoruz.

İçeriksel
Tasarım

Çok yönlü medya ortamlarında optimum marka iletişimi ve kullanıcı deneyimi için en iyi programları kullanıyoruz. Tasarımın oluşturan eğelerin tamamı marka varlıkları ve ana fikirle ilişkilidir.

Konsept
Tasarım

Konsept tasarımı belirleyen etkileşim, deneyim, işlev, form fikir ve kavramları birleştiririz. Konsept tasarımın arketip düzeni ve ürün/hizmetin amacına uygun görselleştirilmesini belirleriz.

Deneyimsel
Tasarım

Kullanıcı deneyiminin kalitesine önem veriyoruz. Ürün ve hizmet tasarımlarına kullanıcı odaklı yaklaşıyoruz. Markanın kullanıcılarla etkileşimini anlaşılır düzeyde tutuyoruz.