KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal kimlik, şirket veya herhangi bir organizasyon için hedeflenen guruplara yönelik hazırladığımız anlaşılabilir sadelikte, dinamik, unutulmaz ve benzersiz görünürlük kurallarının bütünüdür.

Güçlü görsel kimlik tasarımı ve marka stratejisine sahip olmak, herhangi bir şirketin uzun vadeli başarısı için hayati önem taşır.

Kurumsal Kimlik Kılavuzu

Saygınlık.

Farklılık.

Tutarlılık.

Kurum / markalar için logo ve sembol, slogan, baskı ve ekran renk değerleri, yazı karakterlerini ( font ailesi ) belirleyen Kurumsal Kimlik Kılavuzu hazırlıyoruz. Şirketin / markanın tüm kurumsal iletişiminde kullanacağı, personel kıyafetinden araç üstü giydirmeye, antetli kağıt ve zarftan, sunum dosyası – kartvizit – fatura – irsaliye – makbuz  evraklarına, kurumsal web sitesinden sosyal medya hesaplarına, şirket kaşesinden tabelaya, ofis içi görselleri, etiket, ambalaj tasarımlarının nasıl, ne kadar ve ne biçimde olacağını belli prensip ve disiplinlere göre belirlenen çalışmalar yapıyoruz.

Tasarım süreci; sanatın, bilimin ve kültürün isteklerini bütünleştirir.

Nedir, Ne İşe Yarar?

Kurum Kimliği Tasarımı, şirketinizin görsel “kişiliği” dir.

Kurumsal kimliğiniz aracılığıyla görsel açıdan güçlü bir marka olmanıza yardımcı olur. Çalışanların şirketinizin misyonuna odaklanmasına, standartlara ve yönergelere uymasına yardımcı olur. Çalışanlar, şirketin amacının ne olduğunu anlayacak ve müşteri hizmetleri, pazarlama, Halkla İlişkiler ve diğer alanlara yayacak. Şirketinizin markanızın temel mesajıyla uyumlu kalmasını sağlayacaktır.

Kurum kültürünü, stilini ve felsefesini ifade ederek kitleyle konuşan görsel kimlikler tasarlarız.