KURUMSAL KİMLİK

Saygınlık Farklılık Tutarlılık

Güçlü görsel kimlik tasarımı ve marka stratejisine sahip olmak, herhangi bir şirketin uzun vadeli başarısı için hayati önem taşır.

Kurumsal kimlik tasarımı, şirket veya herhangi bir organizasyon için hedeflenen guruplara yönelik hazırladığımız anlaşılabilir sadelikte, dinamik, unutulmaz ve benzersiz görünürlük kurallarının bütünüdür.

Kurumsal Kimlik Kılavuzu

Kurum için logo ve sembol, slogan, renk değerleri, yazı karakterlerini ( font ailesi ) belirleyen Kurumsal Kimlik Kılavuzu hazırlıyoruz. Personel kıyafetinden araç üstü giydirmeye, antetli kağıt ve zarftan, sunum dosyası – kartvizit – fatura – irsaliye – makbuz  evraklarına, web sitesinden tabelaya, ofis içi görselleri, etiket, ambalaj tasarımlarının nasıl, ne kadar ve ne biçimde olacağını belli prensip ve disiplinlere göre belirlenen çalışmalar yapıyoruz.

Tasarım süreci; sanatın, bilimin ve kültürün isteklerini bütünleştirir.

Nedir, Ne İşe Yarar?

Kurum Kimliği Tasarımı, şirketinizin görsel “kişiliği” dir.

Kurumsal kimliğiniz aracılığıyla görsel açıdan güçlü bir marka olmanıza yardımcı olur. Çalışanların şirketinizin misyonuna odaklanmasına, standartlara ve yönergelere uymasına yardımcı olur. Çalışanlar, şirketin amacının ne olduğunu anlayacak ve müşteri hizmetleri, pazarlama, Halkla İlişkiler ve diğer alanlara yayacak. Şirketinizin markanızın temel mesajıyla uyumlu kalmasını sağlayacaktır.

Kurum kültürünü, stilini ve felsefesini ifade ederek kitleyle konuşan görsel kimlikler tasarlarız.

ANTALYA

Şirinyalı Mah. 1533. Sk. Günal Apt. No:32/B 07160
Muratpaşa / Antalya

ALANYA

Şekerhane Mah. Atatürk Blv. Anıt İş Merkezi Kat:2 No:8 07400
Alanya / Antalya

© 1997-2020 Emin Yavuzer Kreatif İşler | Tüm Hakları Saklıdır.