Emin Yavuzer Kreatif İşler

Ajans, Antalya ve çevresinde hizmet üretmek üzere 1997 yılında küçük bir grafik atölyesi olarak kurulmuş, bazen yürüyerek bazen koşarak bu günlere ulaşmış, nevi şahsına münhasır bir reklam ajansı ‘dır.

Kullanıcı odaklı tasarım konusundaki temel yetkinliklerimiz ve multidisipliner yaklaşımımız, tutarlılık içinde konunun ayrıntılarına daha fazla odaklanmamıza olanak tanır.

Mesleki Yeterlilik

Endüstride karmaşık süreçleri basitleştiren ve netlik kazandıran mesleki yeteneğimizi geliştirdik. Başlangıç noktasında bu güne geçen zaman zarfında gerçek pazarda bulunan her müşteri bize bir şey öğretti. Her başladığımız iş bize başka bir deneyim yaşattı. Gelişen teknolojinin jenerasyonlarda bıraktığı izdüşümü, teknik bilgilerimizi yenilememizi mutlak kıldı.

İşbirlikçi Süreç

Şirketlerin markalaşma işlemlerini hassaslaştırmak ve optimal düzeyde iletişim kurma taleplerine işbirlikçi bir yaklaşımla yanıt veriyoruz.

Üretme Tutkusu

Küçük veya büyük ölçekte işletmelerin markaları için tanıtım ihtiyacını saptarız. Uygun olan iletişim stratejisi ve planını yaparız. Reklam fikri ve mesajları için yaratıcı çalışmalar hazırlarız. Grafik tasarım, uygulama, yerel-ulusal medya planlama-satın alma, web sitesi tasarımı ve içerik üretimi, video çekim ve post prodüksiyon, sosyal medya hesap yönetimi ve içerik yaratma konularında geniş yelpazede hizmetler üretiyoruz.

Ayrıca imaj yönetimi, kampanya yaratma ve yürütme, kurumsal kimlik oluşturma, stratejik kavram geliştirme, marka için yol haritası ve akla gelebilecek her türlü reklam konularında kreatif çözümler sunuyoruz.

Saygılarımızla.

Emin Yavuzer

Her şirketin kendine özgü bir hikayesi vardır, bu hikaye net ve zekice ifade edilmelidir. Deneyimsel tasarım süreci, web tasarımı, grafik tasarım ve hayati içerik stratejileri aracılığıyla marka ve tüketici arasında duygu ve etkileşim yaratır.

Web Tasarım

Ziyaretçilerin beklentilerini yanıtlayan, aradığı bilgiye kolayca eriştiği, kurum kimliğini ve kültürünü doğru yansıtan modern, işlevsel ve hızlı web tasarımı yapıyoruz.

Video Tasarım

İzleyicide kurum ya da marka hakkında olumlu algı, özenti, istek, heves, yada satın alma dürtülerini harekete geçirecek TV/Sinema Filmi çekim ve hazırlığını yapıyoruz.

Matbaa

Dijital baskı veya ofset baskı matbaa işleri konusunda çekici, estetik, işlevsel ve yaratıcı tasarımlar geliştiriyoruz. Marka için ihtiyaç duyulan materyalin baskı sürecini takip ediyoruz.

Grafik Tasarım

Kurum ya da markanın fikir ve düşüncesini sanatsal bir yaklaşımla 2 veya 3 boyutlu, algılanabilir, çekici, estetik ve yaratıcı grafik tasarımı yapıyoruz. En sevdiğimiz şey.

Kampanya

Bir işletme kendisi ya da bir ürünü için hedef kitlesine uygun mesaj biçimini içeren yaratıcı reklam kampanyaları planlama ve medya yönetimi hizmetleri veriyoruz.

ANTALYA

Şirinyalı Mah. 1533. Sk. Günal Apt. No:32/B 07160
Muratpaşa / Antalya

ALANYA

Şekerhane Mah. Atatürk Blv. Anıt İş Merkezi Kat:2 No:8 07400
Alanya / Antalya

© 1997-2019 Emin Yavuzer Kreatif İşler | Tüm Hakları Saklıdır.