İNOVATİF. ADAPTİF. KREATİF.

Web Sitesi Tasarımı

Web Sitesi Tasarımı

taze fikirler. düşünceli tasarım. ölçülebilir sonuçlar.

Ziyaretsiz web sitesi, ufukta kaybolan bir gemi gibidir.

Ziyaretçilerin aradığı bilgiye kolayca eriştiği, kurum kimliğini ve kültürünü doğru yansıtan modern, estetik ve işlevsel kurumsal / kişisel yeni nesil web siteleri tasarlıyoruz.

Üst versiyon yazılımlar, sadeleştirilmiş görsel / metinsel içeriklerle ölçülebilir ve yönetilebilir web sitesi tasarımına, dijital marka yaratma stratejisiyle yaklaşıyoruz.

Kullanıcı merkezli tasarımımız stratejiktir ve analitik keşfi temel alır. Dijital alana yayılmış web sitelerimiz bir ilgi odağı olmayı amaçlar.

Amaç

Kullanıcı merkezli tasarım sadece bir başlangıç ​​noktasıdır. Analitik bilgilerle donatılmış tasarımlarımız stratejiktir ve analitik keşfi temel alır. Başarıyla sonuçlanan işlerimiz, hem basılı hem de dijital alana yayılmış bir ilgi odağı olmayı amaçlar.

Video Post Prodüksiyon

hareketli ve güçlü görüntüler algıyı kolaylaştırır

Video, izleyicide derin ve anlamlı ilişkiler kurar, çevirimiçi varlığınızı pekiştirir. Dönüşümleri arttırır markanıza kişisel bir dokunuş katar!

Hedef kitlede kurum ya da marka hakkında olumlu algı, özenti, istek, heves, sahip olma yada satın alma dürtülerini harekete geçirecek TV ve Tüm Dijital Medya mecraları için videolar tasarlıyoruz.

Video, mevcut pazarlama faaliyetlerinin tüm alanlarına entegre edilmesi gereken etkili bir iletişim biçimidir.

Sosyal Medyada paylaşılacak viral videolar, şarkı klibi, biyografi filmi, kurum veya marka tanıtım filmi, led ekran panoları, stadyum saha kenarı led panolar, gar, otogar ve havaalanı iç-dış mekanlarında bulunan led panolar ve buna benzer tüm mecralar için efektif videolar tasarlıyoruz.

Video Post Prodüksiyon

Deneyimsel

Her şirketin kendine özgü bir hikayesi vardır, bu hikaye net ve zekice ifade edilmelidir. Deneyimsel tasarım süreci, web tasarımı, grafik tasarım ve hayati içerik stratejileri aracılığıyla marka ve tüketici arasında duygu ve etkileşim yaratır.

Sosyal Medya Yönetimi - Kreatif İşler

Sosyal Medya Yönetimi

mutluluk paylaştıkça çoğalır

Sosyal medya yönetimi,
Bütün sosyal medya platformları için bazen eğlenceli, bazen eğitici veya direk satışa yönelik gerçekten markaya hizmet edecek, güçlü ilişkiler sağlayacak görsel öyküleme ve yaratıcı metinler hazırlıyoruz.

doğru etkileşim

Paylaşılan içeriği beğenen ve takip eden 500 kişinin konuyla etkileşimi, dönüşü olmayan 5 bin kişiden daha değerli olduğuna inanıyoruz. Paylaşılan konu kaliteli, amacına hizmet edecek, anlaşılır ve güçlü ifade biçimiyle hazırlanmalı.

Heyecan

Başladığımız her yeni işte tarifsiz bir heyecana kapılmamız, bu meslekle olan duygusal bağımızın ne kadar güçlü ve canlı olduğunun işaretidir.

Reklam Kampanyası

hedefe ulaşmanın her zaman bir yolu vardır

Bir işletme kendisi yada bir ürünü veya markası için hedef kitlesine uygun mesaj biçimini içeren tek bir fikir veya temayla reklam kampanyaları planlama ve medya yönetimini koordine ediyoruz.

Reklam Kampanyası – Tanıtım – Lansman;
Marka oluşturma, farkındalık veya bilinirliği artırmak, rakiplerine üstünlük sağlamak, satış oranlarını artırmaya yönelik ya da duyuru veya tanıtım içeren hedef kitle odaklı doğru zamanda ölçülebilir ve gerçekçi reklam kampanyası planlama ve medya yönetimini koordine ediyoruz.

Reklam Kampanyası

Kültür

Samimi ve dürüstlük temelinde kazan kazan yaklaşımıyla reklamverenle uzun vadeli işbirliğine inanıyor, bu yordamla çalışıyoruz. Yerelin kültürünü özümserken, teknolojinin jenerasyonlarda bıraktığı izdüşümünü öngörerek reklam tanıtım içerikleri oluşturuyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarım

Kurumsal Kimlik

farklılaşma, uygunluk, tutarlılık ve saygınlık

Markanızın benzersizliğini, farklılığını ve değerini tanımlamanıza ve iletmenize yardımcı oluruz. Marka tutarlılığının ve bütünlüğünün korunması, marka yöneticilerinin ve pazarlama departmanlarının karşılaştığı en yaygın zorluklardan biridir. Tutarlılık, belirli bir standardın muhafaza edilmesidir; markalaşmada, görsel materyalleri tekdüze hale getirilmesi ile ilgilidir. 

Kurumsal kimliğiniz aracılığıyla görsel açıdan güçlü bir marka olmanıza yardımcı olur. Çalışanların şirketinizin misyonuna odaklanmasına, standartlara ve yönergelere uymasına yardımcı olur. Çalışanlar, şirketin amacının ne olduğunu anlayacak ve müşteri hizmetleri, pazarlama, Halkla İlişkiler ve diğer alanlara yayacak. Bu, şirketinizin markanızın temel mesajıyla uyumlu kalmasını sağlayacaktır.

Kurum kültürünü, stilini ve felsefesini ifade ederek kitleyle konuşan görsel kimlikler tasarlarız.

Değer Üretme

Yeni bir marka yaratımı yada var olanı yüceltecek, değer katacak fikir ve sürdürülebilir iletişim stratejileri geliştiriyoruz. Arz edilen ürün veya hizmetin hedef gruplarıyla buluşması için doğru içerik ve kreatif tasarımlar hazırlıyoruz.

Logo Tasarımı

nasıl başlarsa öyle gider

Logo tasarımı, büyük bir şirketin veya ürün lansmanı katalizörü olabilir. Görsel hikaye anlatmanın temelidir. Yenilikçi bir ürün veya hizmete sahip olmanın başlangıç ​​aşaması ve şirketin büyük bir yansımasıdır.

Logo tasarımı ne kadar basit olursa o kadar unutulmaz olur. Logoya minimalist bir bakış açısıyla biçim verilmeli. Temsil ettiği markayla uyum sağlamasıyla oldukça etkili olur. Güçlü bir görsel marka kimliği ve marka stratejisi uygulamak, şirketinizin uzun vadeli başarısı için hayati öneme sahiptir.

Logo Tasarımı Amblem Tasarımı

Özgünlük

Markayı yarınlara ulaştıracak yeni bir kurumsal kimlik ya da olanı revize edecek çözümler üretiyoruz. Yerel yada ulusal medya için yaratıcı basın ilanı ve tv reklamları hazırlıyoruz. Dijital dünyada varlık göstermek için sosyal medya platformlarıyla entegre kopya olmayan içerikle güncel yazılımlarla kodlanmış web sitesi tasarımı geliştiriyoruz. Matbaa işlerinde hızlı ve hatasız grafik hizmetleri sunuyoruz. Kaliteyi ulaşılabilir rakamlarla elde edecek matbaa baskı çözümleri buluyoruz.

Dijital ve Ofset Baskı Matbaa

Matbaa

yeni bir hikaye için beyaz bir sayfa

Broşürler, kataloglar ve diğer pazarlama materyalleri yalnızca broşürlerden çok daha fazlası olacak şekilde tasarlanmaktadır; Bunlar, şirketinizi bir sonraki seviyeye taşımak için özel olarak hazırlanmış eğitim ve satış araçlarıdır.

Sezgisel ve profesyonel düzenlerle karıştırılan yenilikçi grafikleri kullandığımız broşürler ve kataloglar okuyucuları müşteriye dönüştürüyor.

Güçlü görüntüler ve keskin kelimeler tüm algıları bozar, gerçeği yeniden yorumlar.

Dönüşüm

Her zaman en iyisini yapacak mesleki yeterlilik, heyecan ve tutkuya sahibiz. Uzmanlık, yaratıcılık ve problem çözme deneyimimiz müşterilerimizin profesyonel ve güvenilir hizmet almasını sağlıyor.

İşbirlikçi yaklaşımla şirketleri dönüştüren ve markaları güçlendiren deneyimler yaratmaya çalışıyoruz. Büyük fikirler, inovasyon, yaratıcılık, merak ve keşif dürtüsü projelerimize anlam ve ayrıcalık katıyor.

Müşterilerimizin kurumsal imajı ve içeriği başladığımız her projede tutarlı, etkili ve doğru bir şekilde temsil edilir. Reklam ve tanıtım projenizi hayata geçirmeye nasıl yardımcı olabileceğimizi anlamak için lütfen portföyümüze göz atın.

ANTALYA

Şirinyalı Mah. 1533. Sk. Günal Apt. No:32/B 07160
Muratpaşa / Antalya

ALANYA

Şekerhane Mah. Atatürk Blv. Anıt İş Merkezi Kat:2 No:8 07400
Alanya / Antalya

© 1997-2019 Emin Yavuzer Kreatif İşler | Tüm Hakları Saklıdır.